Facebook Kapak Videosu Ekleme (Resimli)

facebook

Facebook’da hareketli profil resimlerinden sonra şimdi de hareketli kapak fotoğrafları ortaya çıkmaya başladı. Bu özelliği ise ilk olarak dünyaca popüler bir dizi olan Narcos’un resmi Facebook sayfasında gördük. Peki facebook kapak videosu ekleme nasıl yapılır?

Facebook’da herhangi bir sayfanın en önemli ve göze batan kısmı kapak fotoğraflarıdır. Bu yüzden bura da yapılacak bir değişiklik bir hayli önemli olacaktır. Ayrıca test aşamasında olan bu güncelleme akan videonun yanı sıra ses eklemeye de olanak tanıyor. Sesi kapatmak istediğiniz zaman ise sağ alt köşe de bir ses simgesi beliriyor ve bunu kapatabiliyorsunuz.

Facebook-kapak-videoları

Bu özellik hiç kuşkusuz Facebook’da bulunan sayfalar için çok güzel bir gelişme olacaktır. Şuan da test aşamasında olan bu güncellemenin ne zaman tamamen kullanılacağını ise bilmiyoruz.

facebook hareketli profil resmi nasıl yapılır, facebook profil videosu yapma, facebook profil video indir, hareketli kapak fotoğrafları, facebook profil videosu koyma, facebook profil videosu yapma pc

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir